Друк

Помер батько.Залишилась квартира.Ховав його я,але на спадщину подав ще брат по батькові.Він проживає разом з матірью де і прописаний.Я зереєстрований в притулку для безхатчинків.Як буде поділене майно?Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Поділ спадкового майнаПархомчук Вікторія 17.01.2019, 11:05
Добого дня.
При відсутності заповіту майно буде поділено у відповідності до черг спадкування за законом.
Ви та Ваш брат як діти спадкодавця відноситесь до першої черги. Окрім цього, у першу чергу право на спадкування за законом має той з подружжя, який його пережив, та батьки.
Частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Поділ спадкового майнаЛена 27.01.2019, 14:45
Доброго дня! Моє питання стосується спадщини!
Померла мама, залишилося 3 дітей з яких 2 притендують на будинок, а один хоче писати відмову, так як має власне житло! Заповіту як мені відомо немає, будинок ще мабуть оформлено на батька який помер 22роки тому, після смерті мами прошло 5місяців! Чи не буде ніяких перешкод написати брату відмову від спадщини, чи потрібно написати заяву на спадщину і лише після цього можна буде писати відмову?
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.