Друк

Доброго дня .Мій чоловік був оформлений як підприємець але не займався підприємницькою діяльністю,і не знявся з реєстрації .На даний час нам прийшов лист де вказано заборгованості та штраф .Як можна оскаржити рішення? Та чи можна оплатити частинами ту суму що нарахували .І знятись з реєстрації щоб в подальшому не нараховували ще більші штрафи

Коментарі  

 
0 #1 RE: Податки ФОППархомчук Вікторія 17.01.2019, 12:33
Доброго дня!
З 1 січня 2017 року у зв'язку з прийняттям змін в закон №2464 "Про збір та облік соціального внеску за обов'язкове державне соціальне страхування" ФОП другої і третьої групи повинні сплачувати єдиний соціальний внесок (ЄСВ),навіть якщо не маютьдоходу.
Процедура оскарження рішень податкових органів передбачає два варіанти: адміністративни й і судовий.
Скарга подається до контролюючого органу вищого рівня у письмовій формі (за потреби - з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати з урахуванням вимог пункту 44.6 статті 44 цього Кодексу) протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рі шення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.

Під час процедури адміністративно го оскарження обов'язок доведення того, що будь-яке нарахування, здійснене контролюючим органом у випадках, визначених цим Кодексом, або будь-яке інше рішення контролюючого органу є правомірним, покладається на контролюючий орган.
При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов'язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

У разі коли до подання позовної заяви проводилася процедура адміністративно го оскарження, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рі шення або інше рішення контролюючого органу про нарахування грошового зобов'язання протягом місяця, що настає за днем закінчення процедури адміністративно го оскарження відповідно до пункту 56.17 статті 56 ПК України.
Платник податків має право звернутися до контролюючого органу із заявою про розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу.
Підставою для розстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків є надання ним достатніх доказів існування обставин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу такого платника податків, а також економічного обґрунтування, яке свідчить про можливість погашення грошових зобов’язань та податкового боргу та/або збільшення податкових надходжень до відповідного бюджету внаслідок застосування режиму розстрочення, протягом якого відбудуться зміни.
Для того, щоб розпочати процедуру ліквідації ФОП Вашому чоловіку необхідно заповнити реєстраційну картку за формою № 12 і піти до держреєстратора .
У день розреєстрації держреєстратор повідомить податківців про те, що ви вже більше не підприємець.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.