Друк

Добрий день.Чи зможу я стати на квартирний облік якщо прописаний в батьків вквартирі але не маю частки вприатизаціі квартира на матері та сестрі сам тривалий термін проживаю в дружини з сином та батьками дружини яка тільки прописана.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Взяття на квартирний облікОлександр Кондратенко 26.01.2019, 11:06
Доброго дня. З описаної Вами ситуації, стати на облік Ви не зможете, оскільки Правила обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень передбачають, що потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни, які забезпечені жилою площею нижче за рівень, що визначається виконавчими комітетами. Для постановки на квартирний облік Вам необхідно зареєструвати своє місце проживання в квартирі дружини.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.