Друк

Директор написала догану за те що мене не було на роботі три дні. Хоча я попередила її повідомленням у вайбері. Але повідомила о14.30 а на роботу потрібно було о 14.00. Пояснювальну записку не вимагала. Чи є повідомлення у вайбер підставою для попередження? Чи можна оскаржити догану?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Повідомлення в вайбері...Пархомчук Вікторія 04.02.2019, 16:36
Доброго дня!
Судова практика говорить, що переписка сторін у програмах обміну інформацією «Viber», «Skype» не можуть бути прийняті до уваги, оскільки неможливо ідентифікувати осіб, що здійснюють переписку, крім того, наявна технічна можливість здійснення зміни зазначеної інформації, а тому цей доказ також не може бути прийнятий як належний та допустимий.

Відповідно до статті 149 Кодексу законів про працю, до застосування дисциплінарного стягнення власник або уповноважений ним орган повинен зажадати від порушника трудової дисципліни письмові пояснення.
Тобто це імперативна норма, яка не надає права вибору роботодавцеві як вчинити.
При обранні виду стягнення власник або уповноважений ним орган повинен враховувати ступінь тяжкості вчиненого проступку і заподіяну ним шкоду, обставини, за яких вчинено проступок, і попередню роботу працівника.
На підставі порушення вказаної процедури, Ви маєте право оскаржити відповідне рішення, звернувшись до компетентних органів (комісії по трудовим спорам або безпосередньо до суду).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.