Друк

Квартира неприватизована, прописані: чоловік, дружина, неповнолітня донька. Чи має право виписати дружину з донькою без їхнього відома.Якщо в цій квартирі ніхто не проживає. Так як знімають квартиру в іншому місті?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Виписати з квартириПархомчук Вікторія 04.02.2019, 17:25
Доброго дня!
Примусово визнати особу такою, що втратила право користування квартирою може лише суд.
Відповідно до ч. 2 ст. 405 ЦК України, член сім’ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім’ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом. Це стосується щодо Вас, як повнолітньої особи.

Вашу доньку виписати з квартири набагато складніше, адже це можна тільки з дозволу опікунської ради, і не як інакше.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.