Друк

Доброго дня!
Мене звати ,Владислав.
Підскажіть ,будь ласка які є всі можливі варіанти вільного перетину кордону якщо маю борг по аліментах.Сплатити ту суму боргу ,яка наразі присутня-немаю можливості...борг збільшується,тому і хочу поїхати закордон щоб закрити дане питання.
Дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Борг по аліментах і виїздПархомчук Вікторія 04.02.2019, 16:04
Доброго дня, Владислав!
6 лютого 2018 року в Україні набув чинності закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів", в якому зокрема передбачено, що

За наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець виносить вмотивовані постанови:

1) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі;

Якщо постанови немає, то підстав для обмеження виїзду за кордон у прикордонників немає.
Якщо постанова вже була винесена щодо Вас, за наявності для цього підстав і протягом строків, передбачених законм, Ви можете її оскаржити.

Враховуючи те, що дана норма застосовується чк санкція до боржників, то альтернативного виходу з даної ситуації окрім оплати заборгованості, не має.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.