Друк

Я ПОДАЛА ЗАЯВУ НА УСИНОВЛЕННЯ.ПРОТЕ ВІПОВІДІ НЕМАЕ.КОЛИ ЗВЕРНУЛАСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ У СУД СКАЗАЛИ ЩО ВІДПРАВИЛИ ИСТ З КОПІЕЮ УХВАЛИ НА ВИПРАЛЕННЯ ПОМИЛОК.В УСНІЙ ФОРМІ ПОМІДОМИЛИ ЩО НЕПРАВИЛЬНО НАПИСАНО ЗВЕРТПННЯ.ЧИ МАЮ Я ПРАВО ЩОБ МЕНІ ПОВЕРНУЛИ КОПІЮ ПООВНОЇ ЗАВИ ТА КОПІЮ УХВАЛИ.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Виправлення помилок в позовіПархомчук Вікторія 06.02.2019, 10:52
Доброго дня!

Якщо Ви подали заяву з порушенням вимог ст. 175,177 ЦПК України, суд своєю ухвалою залишає її без руху та надає строк на усунення недоліків. Якщо протягом встановленого строку Ви цього не зробили, суд постановляє ухвалу про повернення заяви, після чого Вам будуть поверненні всі документи, що ви подавали до суду.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.