Друк

Маю дві кімнати в гуртожитку приписано з особи хочу одну продати як це зробити

Коментарі  

 
0 #1 RE: Продаж кімнати в гуртожиткуПархомчук Вікторія 17.09.2019, 12:44
Доброго дня.
Якщо ці кімнати Вами приватизовані і є окремими об'єктами нерухомого майна, Ви можете реалізувати право вільного розпорядження своєю власністю шляхом її продажу.
Щодо наявності осіб, які мають право користуватися кімнатами (тобто прописані в них), тут є певні особливості.

Відповідно до статті 7 Закону України від 11 грудня 2003 року «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», зняття з реєстрації місця проживання здійснюється протягом семи днів на підставі заяви особи, запиту органу реєстрації за новим місцем проживання особи, остаточного рішення суду (про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, визнання особи безвісно відсутньою або померлою), свідоцтва про смерть.
Тобто, якщо прописані в квартирі особи готові самостійно виписатися, для зняття з реєстрації варто звернутися в центр адміністративни х послуг і написати заяву про виселення.
Якщо ж прописані в квартирі особи відмовляються виписуватися добровільно, претендуючи на частину житлової площі або просто мотивуючи це тим, що у них відсутнє інше, альтернативне місце проживання, - кожен окремий випадок повинен бути розглянутий в судовому порядку.
У випадку виникнення додаткових питань, звертайтесь безпосередньо до адокатів об'єднання за телефонами, що розміщені на сайті.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.