Друк

Доброго дня. Підскажіть будь ласка. Моя мати мала у приватній власності земельну ділянку в дачному кооперативі. Земельна ділянка передана їй безкоштовно у користування. На той момент вона перебувала у шлюбі з моїм вітчимом. Мати померла не залишивши заповіту. Держнотаріус розділила дану ділянку порівну між спадкоємцями. Проте вітчим через суд відсудив собі 2/3 частини. В нього 4 сотих у мене 2 соті. Тепер помер вітчим. Дану землю не оформив на себе ні він, ні я ,кадастрового номеру немає, свідоцтв на спадщину немає.Із документів є тільки Рі! шення суду і Акт власності на покійну мати. Чи можу я тепер оформити його частку на себе через суд чи якось ін. чи втратив він своє право на отримання своєї частки? Чи тепер його спадкоємці ( від 1-го шлюбу рідні дочки, і від 3- го шлюбу жінка, бо моя мати була 2-ою) отримати дану 4 сотих частину землі? Якщо ні як я можу отримати документ на свою 1/3, оскільки Рішення суду було на нього на його 2/3.Таким чином оригінал Рішення суду не дає мені права оформити в нотаріуса хоча б свою частку???

Коментарі  

 
0 #1 RE: Оформлення спадщини на земельну ділянкуПархомчук Вікторія 07.10.2019, 11:39
Доброго дня. На Ваше питання вже була попередньо надана відповідь.
Якщо вказана земельна ділянка була включена до спадкового майна, то набуття її частини Вами у власність в порядку спадкування має підтверджуватис ь свідоцтвом про право на спадщину, яке нотаріус, за загальним правилом, видає після спливу 6 місяців з моменту відкриття спадщини. Щодо інших можливих підстав набути вказану землю Вами у власність (зокрема, на підставі рішення суду), то з інформації, яку ви надали, не можна визначити ні предсмет ні підставу звернення вашого вітчима до суду, як наслідок - підставу ухвалення судом рішення про передачу 2/3 частки землі для нього у власність. Важливим також є питання, яким чином вказе рішення стосується ваших прав і обовязків, чи були ви учасником справи і тд.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.