Друк

Здравствуйте! Опишу кратко проблему.Я заказал сборку ПК у фильмы Terra вот их сайт www.terra.rv.ua/ они собрали и с документами и гарантией отдали его мне.Через некоторое время (практически сразу) он начал зависать, я отнес к ним они сказали что все хорошо но я по классике понокачивал вирусов и взяли около 300 гривен за переустановки виндовс-вирусов на ПК НЕ БЫЛО! Они переустановили но он и так же лагает.Я обратился к вашему специалисту Глебу Черняку который сделал максимум что мог и сделал вывод-«Подбор материнки процессора видеокарты. Не оптим�! �льный. Диск бракованный. Отдали компьютер без драйверов.......»,«Диск без замены не восстановить На все комплектующие есть гарантия.».Он написал что можно потребовать возрат денег в письменном виде-как это сделать? И можно ли получить компенсацию? ПК был куплен зимой.Все действия в Украине

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.