Друк

Вітаю! Спір по нерухомості. Я являюсь власником 1/2 частки квартири. Одноповерховий будинок розділений на 3-и частини. Я приживаю в квартирі із сусідами на спільній земляній ділянці. Квартири приватизовані, а ділянка в процесі приватизації. На земляній ділянці розташовані нежитлові ізольовані приміщення (сарай та гараж). Сосіди користуються гаражем а ми (три співвласники)-сараєм. Але один із "наших" співлясників який володіє 1/4 часткою квартири, переобладнав сарай в житлове приміщення (підключено газ, вода елекроенергія) і проживає там постійно із сімєю та обмежує мені в користування данним нежитловим приміщенням. Права власності на данне приміщення в нього немає, можливо лиш тех. паспорт (право власності не зареєстровано) Питання: Чи можу я взламати вхідні двері в данне приміщення, і чи має його сім*я які не зареєстрованні за адресою (дружина та діти) користуватись даним приміщенням в житлових цілях? Яка юридична відповідальність буде мені за такі дії, а таж яка відповідальність "нашого" співвласника та його дружини (самазаселення) за переобладнання приміщення і використання його не за призначенням?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.