Друк

Мені потрібна ваша допомога. Мені 29 років і я хочу подати на елементи на свого батька як це можна зробити?

Коментарі  

 
0 #1 RE: АнліментиПархомчук Вікторія 27.11.2019, 15:19
В законодавсті передбачено два випадки, коли діти, після досягнення 18 років мають право на аліменти:
- в разі непрацездатност і або iнвaлiднoсті особи. У такому випадку за матеріальне утримання дитини відповідають обидва батьки: вони платять аліменти в рівному розмірі (ст.198 СКУ);
- якщо дитина, яка досягла 18 років, проходить навчання у вищому навчальному закладі (денна форма). В такому випадку батькам покладається допомагати дитині матеріально в формі аліментів до тих пір, поки дитина не завершить своє навчання у вузі і не досягне віку 23 років (ст.199).

Ці статті СКУ можуть бути реалізовані тільки, якщо батьки можуть надавати дитині матеріальну підтримку.

Примусове стягнення аліментів в цьому випадку відбувається шляхом подачі відповідної позовної заяви до суду.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.