Друк

 

Напишіть ЗАПИТ
Доброго дня! Потрібна консультація з такого питання: знайомий чоловіка попросив у нас авто на декілька днів кудись з‘їздити. Ми дали. Через тиждень він перестав відповідати на дзвінки. Потім тел. взагалі пропав зі зв‘язку. Пошуки дома і в знайомих безрезультатні. Через місяць ми звернулись в поліцію, щоб написати заяву на угон. Від чоловіка трубку так ніхто й не брав. Слідчий його якось видзвонив. Приїхавши у відділок, він розказав, що це авто ніби є спільним, він давав на нього гроші (більше 50% суми) і що ми йому ще й гроші за нього винн�! �. Тому він і забрав його. Ніякого документального підтвердження цьому нема. Авто зареєстроване на чоловіка. Зараз слідчий каже, що ніякої заяви прийняти, ні в орієнтування машину поставити він не може, бо був факт добровільної передачі. Тим більше, у знайомого інша версія всього цього. Тобто його слово проти нашого. Тут ніби тільки в суд подавати і судитись. Це ж абсурд!!! Невже в законі ніяк не регулюється такі ситуації?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Право на автомобільПархомчук Вікторія 12.02.2020, 12:52
Статтею 214 КПК України на слідчого, прокурора покладається обов’язок невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

Відтак, відмова слідчого є протиправна та може бути оскаржена Вами до слідчого судді в порядку і строк, передбачений в КПК України.
Крім того, за вчинення незаконного заволодіння транспортним засобом, у тому числі шляхом зловживання довірою потерпілої особи, законодавець передбачив спеціальну норму кримінального закону – стаття 289 ККУ.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.