Друк

Доброго дня! Проконсультуйте, будь-ласка, стосовно... Перебуваючи у шлюбі була придбана квартира. Зареєстроване право власності на дружину, але оскільки придбана в шлюбі, то це спільна власність. Через «порушення» чоловіка, накладають арешт на майно (чоловіка) Чи попадає дана квартира під арешт, якщо вона 100% зареєстрована на дружину, але придбана в шлюбі Дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Арешт квартириПархомчук Вікторія 20.02.2020, 10:52
Доброго дня.

Накладення арешту як в рамках виконавчого провадження, так і застосування його як заходу забезпечення кримінального провадження, можливе лише щодо конкретного майна боржника чи підозрюваного, тобто майна, право власності на яке зареєстроване на особу у встановленому законом порядку.
Якщо Ви є одноосібним власником квартири, накладення арешту на дане майно є незаконним, незважаючи на те, що на квартиру поширюється режим спільної сумісної власності. Арешт на частку чоловіка у цьому майні може бути накладений лише після її виділення в натурі.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.