Друк

Доброго дня! Чи є спільною власністю подружжя квартира, яка була подарована (договір дарування) від батьків дружини (батьки подарували донці), коли вона перебувала у шлюбі. При розлученні дана квартира ділиться між чоловіком та дружиною? Вона вважається спільною власністю? Аналогічне питання, але стосовно того, якщо дарувальником є третя особа (не родич), то коли майно набуте по договору дарування, то воно є виключно власністю того, кому подароване чи спільна з чоловіком? Дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Подарована квартираПархомчук Вікторія 13.01.2020, 16:21
Доброго дня. Незалежно від того, хто виступає дарувальником, майно, набуте чоловіком чи дружиною за час шлюбу, але на підставі договору дарування є його/її особистою приватною власністю (п.2 ч.1. ст.57 Сімейного кодексу України).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.