Друк

Добрий вечір. Сину 16 років сьогодні бився з хлопцем. Розбив ніс. Була визнана поліція і написана заява. Постраждалий поїхав з поліцією в лікарню. Підкажіть що робити в даній ситуації.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Відповідальніст ь неповнолітнього 16 роківПархомчук Вікторія 12.02.2020, 11:59
Якщо експерт кваліфікує розбитий ніс як легке тілесне ушкодження, то відповідальніст ь буде кваліфікуватися за статтею 125 Кримінального кодексу України – Умисне легке тілесне ушкодження.
Стаття 125. Умисне легке тілесне ушкодження
1. Умисне легке тілесне ушкодження -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуван их мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.
2. Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, -
карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуван их мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
ВАш шістнадцятирічн ий син є субєктом вказаного злочину, тому для належного захисту прав та інтересів неповнолітнього в кримінальному провадженні радимо звернутися за правовою допомогою адвоката.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.