Друк

Доброго вечора. Ситуація наступна: чоловік уклав договір на зберігання речей із Складом. Оскільки, не було можливості оплачувати послуги (в повному обсязі) Складу за зберігання, на сьогоднішній день виникла заборгованість. Погашати заборгованість ми не відмовляємось, а навпаки, робимо це у міру можливостей. Проте, керівництво Складу відмовляється пускати Нас до Наших особистих речей, мотивуючи це тим, що речі ми заберемо - а борг не сплатимо. Виходить ситуація, що Нам нараховують борг за послуги, якими ми не маємо можливості користуватись, а погасити весь борг на разі немає можливості. Допоможіть, будь ласка, як можна потрапити на склад ? На разі, на складі зберігаються Наші особисті речі, в тому числі і зимові речі (які зараз дуже потрібні).... В договорі нічого не сказано про те, що у разі виникнення заборгованості Склад має право обмежити доступ до майна Орендарю. Буду дуже вдячна за консультацію із даного питання. З повагою, Ольга.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Договір схову речейПархомчук Вікторія 12.02.2020, 11:54
Доброго дня!
Статтею 953 Цивільного кодексу України чітко встановлено, що зберігач зобов'язаний на першу вимогу поклажодавця повернути річ, навіть якщо строк її зберігання не закінчився.

Тобто, дії власників складу щодо позбавлення Вас можливості забрати свої речі є неправомірними.
Для початку, на офіційну адресу Зберігача напишіть письмову вимогу. У разі, якщо жодної реакції не буде, звертайтесь до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення.
Щодо наявності, розміру та оплати вами заборгованості за вказаним договором, то у разі відсутності домовленостей щодо укладення додаткової угоди про розстрочення чи відстрочення оплати за надані послуги, Зберігач має право звернутися в суд та доводити своє право на стягнення з вас відповідних коштів в примусовому порядку в рамках цивільного судочинства.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.