Друк

Добрий вечір .Допоможіть вирішити питання.Колишня дружина подала мене на аіліменти,і хоче стянути з мене штраф в розмірі 18000 тисяч гривень . Та щоб я сплачував кожного місяця по 3000 тисячи гривень.Але так як я уже непрацюю пів року ніде ,то я даже незнаю як мені бути в цій ситуації.допоможіть мені МЕЛЬНИКУ ІВАНУ ГРИГОРОВИЧУ.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Штраф за аліментиПархомчук Вікторія 20.02.2020, 10:06
Доброго дня, Іване Григоровичу.
Наскільки зрозуміло з Вашого питання, мова йде про стягнення з Вас заборгованості по сплаті аліментів (в тому числі, але, але не виключно, пені за несвоєчасну сплату).
Сімейним кодексом передбачена можливість для платника аліментів у зв'язку зі зміною його матеріального чи сімейного стану, погіршення здоров'я і тд. звернутися до суду з позовом про зменшення призначеного за рішенням суду розміру аліментів.

Що стосується заборгованості, то статтею 197 СК УКраїни встановлено, що з урахуванням матеріального та сімейного стану платника аліментів суд може відстрочити або розстрочити сплату заборгованості за аліментами.
За позовом платника аліментів суд може повністю або частково звільнити його від сплати заборгованості за аліментами, якщо вона виникла у зв'язку з його тяжкою хворобою або іншою обставиною, що має істотне значення.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.