Друк

Добрий день! Є питання зареєстрували церкву 28 травня 2013 року, в червні пішли в податкову (офіційно провели пастора, як особу, яка буде підписувати звіти і так далі, звітність фінансова здfється 1 раз на рік, але звіт по сплаті прибуткового подається 4 рази на рік), в ПФ взяли (номер платника податків, % самих податків), але ЗП ще не нараховували. Відділ Праці сказав по мірі укладання договору, але я знаю що прийняли на роботу Пастора 28 травня. От і питання коли платити внески в Наш бюджет з 28 травня чи пізніше. Бо установи кожна говорить по своєму, а штраф накладуть...

Коментарі  

 
0 #1 RE: Щодо сплати внесків до бюджетуРоман Світличний 12.07.2013, 09:59
Закон України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’яз кове державне соціальне страхування” визначає правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов’яз кове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку.
Платниками такого внеску у даному випадку буде релігійна організація (церква) та її працівник – Пастор. При цьому, релігійна організація будучи роботодавцем є страхувальником по відношенню до Пастора, на яку і покладається обов’язок по сплаті єдиного внеску.
В силу статті 5 вказаного закону обов’язок платника єдиного внеску виникає з дня укладення трудового договору (контракту) чи цивільно-правов ого договору.
Статтею 25 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” передбачено, що умови праці встановлюються за угодою між релігійною організацією та працівником і визначаються трудовим договором, який укладається у письмовій формі. Релігійна організація зобов’язана в установленому порядку зареєструвати трудовий договір. У такому ж порядку реєструються документи, що визначають умови оплати праці священнослужите лів, церковнослужите лів і осіб, які працюють у релігійній організації на виборних посадах.
Таким чином, обов’язок по сплаті єдиного внеску у церкви виникає з моменту укладення трудового договору з Пастором у письмовій формі, та його реєстрації у встановленому порядку.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Щодо сплати внесків до бюджетуОлександр Величко 12.07.2013, 16:11
Також звертаємо увагу на те, що з моменту реєстрації та отримання довідки про включення до ЄДРПОУ, керівником організації значиться відповідна особа, а відтак вважається, що вона приступила до виконання трудових обов'язків, таким чином з моменту внесення до Єдиного державного реєстру підприємств, установ, організацій запису про керівника, релігійна організація повинна сплачувати єдиний внесок, податок з доходів фізичних осіб буде нараховуватись та утримуватись при виплаті заробітної плати.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.