Друк

Помогите, подалуйста, разобраться.
Если у меня есть кредитная карточка банка, а я уже использовал весь кредит. И пополнить ее сейчас не могу в связи с тяжелым финансовым положением.
Может ли банк предъявит мне претензию о досрочном взыскании всей задолженности, если я постоянно вношу небольшие суммы на карту?

Коментарі  

 
+1 #1 кредитна карткаІванюк Ігор 23.07.2013, 22:39
У Вашому договорі на відкриття та обслуговування кредитної картки /або у додатках до нього/ однозначно визначено максимальний ліміт кредиту. Також передбачений порядок погашення заборгованості в т.ч. і за відсоками та можливими штрафами/пенями . Як правило погашення відсотків за договорами по кредитних картках ви зобов"язані здійснювати щомісячно у розмірі тих відсотків, що визначені договором, які нараховюються на суму кредиту, яку ви фактично використали /зняли з картки/.
Саму ж суму кредиту ви повинні повернути до закінчення терміну дії картки, або такий термін визначений договором конкретно.
В Вашому випадку сума погашення відсотків є простпроченою, відповідно ви прострочили виконання зобов"язання, а відтак банк, звичайно ж, має право на примусове та дострокове стягнення всієї суми кредиту з процентами та штрафами у судовому порядку.
В разі отримання з суду позову із додатками звертайтеся до юриста з метою алекватного захисту ваших інтересів, банки часто нараховують лишні суми.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 кредитна картаІван 24.07.2013, 08:07
Дякую Вам, Ігоре!
Якщо буде позов, я звернусь. Але, сподіваюсь, до цього не дійде.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.