Друк

Доброго вечора!
Чи не могли б Ви мені допомогти з такого питання: майновий сертифікат, який був переданий у спадок, загублений. Чи можливо його відновити? Куди і з якими документами потрібно звертатися?
Заздалегідь дякую за допомогу

Коментарі  

 
0 #1 RE: Поновлення майнового сертифікату.Роман Світличний 06.08.2013, 10:31
Відповідно п. 14 Порядку визначення розмірів майнових паїв членів колективних сільськогоспода рських підприємств та їх документального посвідчення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 р. № 177 у разі втрати чи пошкодження свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогоспода рського підприємства громадянину видається дублікат, про що робиться відповідний запис на бланку свідоцтва. Такі дублікати видаються сільською, селищною або міською радою згідно із списком осіб, які мають право на майновий пай підприємства.
Відтак для отримання дубліката необхідно звернутися до відповідної ради з документами, які свідчать про прийняття спадщини.
Якщо ж питання стосується інших майнових сертифікатів, наприклад, приватизаційних тощо, вкажіть про це додатково.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.