Друк

Доброго дня! Звертаюсь до Вас тому що вже незнаю що далі робити. В мене така ситуація: я у вересні 2012 року звільнилась з роботи і мені роботодавець заборгував заробітну плату в сумі 2504,32грн та суму в 1898,22грн, в якості надання мною підприємству фінансової допомоги. Я звернулася в суд і суд вирішив позитивно рішення в мою користь, також я нарахувала середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні і суд це також вирішив позитивно. Мені написали два виконавчих листа (один на повернення фінансової допомоги - від 12.04.2013р, другий на повернення заробітної плати та середнього заробітку - від 14.05.2013р.) Виконавча служба відкрила виконавчі провадження, але справа до цього часу з місця не зрушилась. Підприємство надалі працює, працівники ті що там залишились працювати також не отримують зарплати. У керівника підприємства відкрито декілька рахунків у різних банках, але чомусь виконавча не може їх відслідити. Звертаюсь до Вас, можливо підкажете що далі мені робити. Як повернути свої кошти. Думала звернутись ще у прокуратуру Рівного, але незнаю до кого, тому що я в такому випадку вперше за 18 років роботи. Буду вдячна за допомогу. До побачення! Чекаю відповіді.

Коментарі  

 
0 #1 Стягнення заробітної плати через ДВСТарас Захожий 09.08.2013, 16:06
Тетяна, доброго дня.
Ви маєте можливість надіслати сканкопію рішення суду чи виконавчих листів на мою електронну адресу: ?
Цитата | Скарга
 
 
+1 #2 22Іванк І.В. 12.08.2013, 23:06
для початку письмово подайте заяву до державного виконавця із вимогою повідомити які дії він уже вчинив на виконання виконавчих листів. Держвиконавці з допомогою запитів встановлють наявність у підприємства рухомого/нерухо мого майна та коштів
/зокрема через запит у ДПІ/. Ознайомтесь з виконавчим провадженням, в разі наявності там відповідей із органів реєстрації прав власності на нерухоме майно, ВРЕР, ДПІ про наявність майна та/або рахунуів. Подайте у ДВС заяву із вимогою накласти на майно арешт та звернути стягнення на нього, а також накласти арешт на рахунки, які наявні у підприємства уанках. В разі, якщо держвиконавець цього не зробить спочтку звертайтесь до суду із визнанням бездіяльності виконавця, а після цього,- сміливо у прокуратуру зі зяво про притягнння його до відповідальност і.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.