Друк

Моя мати отримувала грошову виплату в зв"язку із частковою(20%)втратою працездатності майже 30 років на підприємстві, де стався нещасний випадок. Але декілька місяців тому їй сказали, що не будуть платить гроші, бо у них зникли документи на підставі яких робились ці виплати і пояснили, що вони й не проти виплачувати, але вона має їм надати ці документи.На підприємстві їх знайти не можуть, бо працівники мінялись і не знають з кого спитати. Як правильно вирішити це питання? МСЕК не може видати копію довіки про % втрати працездатності(архів зберігається 25 років).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.