Друк

Оформила кредит в банку несплачувала набігло відсотків на 87 тис. відбувся суд передали документи на виконавчу службу але нарахування відсотків незупиняєтся був опис майна забрали телевізор і описали ще дещо але залишили будинок батька ,офіційно непрацюю виховую двох дітей чи можна зробити так що я неспроможна сплатити

Коментарі  

 
+1 #1 Як не платити кредит банкуТарас Захожий 16.08.2013, 14:49
Тетяна, відповідно до ч. 1 ст. 625 Цивільного кодексу України боржник не звільняється від відповідальност і за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.
Банк має право для припинення нарахування процентів за кредитом, якщо відповідно до п. 159.1 ст. 159 Податкового кодексу України проводиться урегулювання заборгованості, яка виникла внаслідок затримки позичальником сплати процентів.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Кредити банку.Микола Луцюк 11.09.2013, 09:17
Шановна пані Тетяно!
Такі питання вирішуються виключно індивідуально і при особистому прийомі в адвокатів (юристів). Раджу Вам звернутись безпосередньо до спеціаліста і проконсультуват ись. Все можливо. Існують випадки, коли банки зловживають своїми правами, або стягнення з фізичної особи неможливе з інших причин.
http://rivnepravo.com.ua/advocat.html
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.