Друк

жила сім"я 27 років: я, моя сестра,мама і тато.Мій батько розвівся з моєю мамою та пішов до іншої. У цієї жінки була квартира. На земельній часткі мій батько побудував будинок (є свідки)починаючи з фундаменту.З цією жінкою він прожив в цивільному шлюбі 20 років не розписуючись.У неї загинув єдиний син і залишився онук.Вона переписала будинок на себе і зробила заповіт на онука.Ця жінка помирає і незабаром помирає мій батько.Запитання:чи маємо ми я і моя сестра спадок від частини цього будинку?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.