Друк

День добрий!Я з серпня 2013р являюсь пенсіонером.Як учасник ЧАЕС 2категорія вийшов в 50років.Одночасно працюю приватним підприємцем на спрощеній системі.Сплачую един.соц.внесок в пенсійний фонд.Чи можу я як пенсіонер відмовитися від сплати єдиного внеску так як вийшов за віком?Як написати заяву в пенсійний фонд про відмову?Яка вартість буде Ваших послуг?На даний час пенсійного посвідчення не маю на руках.Обіцяли видати в кінці жовтня

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Сплата єдиного соціального внескуОлександр Величко 20.09.2013, 15:40
Відповідно до ч.4 ст. 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'яз кове державне соціальне страхування" 4. Особи, зазначені у пункті 4 частини першої цієї статті,
які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати
за себе єдиного внеску
, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'яз кового державного соціального страхування.

Ви можете просто припинити сплачувати єдиний внесок, але краще повідомте, що у зв'язку тим, що Ви є пенсіонером за віком, припиняєте сплату ЄСВ. Чи потрібна якась спеціальна заява, зверніться до УПФУ в Рівненській обл.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.