Друк

скажіть будь ласка які документи потрібно подавати до суду при розлученні, дитині виповнився рік, грошей на сплату витрат пов'язаних із розлученням не маю, чоловік відмовляється платити. чи можна подати заяву на розлучення із проханням стягнути всі витрати з чоловіка? де можна безкоштовно завірити договір про домовленість між батьками про проживання дитини?

Коментарі  

 
0 #1 консультаціяЛена Бойчук 23.09.2013, 22:11
для звернення до суду вам необхідно до суду подати: позовну заяву, складену Вами особисто або будь-яким адвокатом/юрист ом (до позову додаються: свідоцтво про одруження (оригінал, якій у разі задоволення позову лишається у справі і з часом знищується); свідоцтво про народження дитини (ксерокопія) та квитанція про сплату судового збору). Якщо у Вас немає можливості сплатити судовий збір, то у відповідності до ст. 82 ЦПК України, Ви можете поставити перед судом питання про меншення розміру належних до оплати судових витрат, пов'язаних з розглядом справи, або, взагалі, звільнення від їх оплати. Стосовно безкоштовного завіряння договору - нічого сказати не можу, оскільки це питання не до адвоката.
Сподіваюсь Вам стала в пригоді дана консультація
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 консультаціяЛена Бойчук 23.09.2013, 22:22
Поясню чому договір між Вами та Вашим чоловіком стосовно визначення місця проживання дитини - питання не до адвоката. Причина перша: якшо ви досягли спільної згоди, даний договір слід пісвідчити нотаріально (якщо Ви знайдете нотаріуса-альтр уїста, то, як мінімум, Вам необхідно буде відшкодувати вартість бланку, на якому буде цей договір надруковано).
Причина друга: якщо домовленості між вами не досягнуто, то в "гру" вступають органи опіки і піклування, які, дослідивши ряд обставин, повинні прийняти певне рішення щодо визначення місця проживання вашої дитини.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.