Друк

Працювала у бюджетній науковій установі по  контракту, в якому вказано, що  оплата праці мені повинна здійснюватися згідно штатного розкладу. 01.10.2011 р. заключено контракт терміном на один рік, тобто до 01.10.2012 р. У липні  за усним наказом директора написала заяву про переведення мене на 0,5 окладу та неповний робочий тиждень. При цьому роботу виконувала згідно плану, тобто на 100 відсотків.Ніяких змін  ні до контракту  ні до штатного розкладу ні до плану роботи не було. 01.10.2012 року термін дії даного контракту закінчився і був укладений новий аналогічний, теж терміном на один рік, до 01.10.2013 р. Мені продовжували виплачувати половину зарплати, хоча другої заяви на переведення мене на 0,5 ставки я не писала. З 15.06.2013 р. за усним наказом директора написала заяву про переведення мене на цілу ставку. 01.10.2013 р. термін дії контракту закінчився і я була звільнена. Чи правомірними були дії директора і чи маю я право вимагати доплати. Як повинна нараховуватись компенсація за невикористаний відпуск.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.