Друк

Як здійснити розподіл квартири між чоловіком та дружиною без розлучення? Куди звертатися та які необхідні документи?

Коментарі  

 
0 #1 Розподіл майнаТарас Захожий 17.10.2013, 16:12
Розподіл квартири між чоловіком та дружиною без розірвання шлюбу можливий у добровільному або судовому порядку.
Для звернення до суду з приводу розподілу квартири, особа яка бажає провести такий розподіл, повинна подати до суду відповідну позовну заяву, оформлену з дотриманням встановлених законом вимог.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Розподіл майнаМикола Луцюк 29.10.2013, 08:12
Я порекомендував би Вам звернутись до нотаріуса, який оформить відповідний договір, якщо між чоловіком та дружиною є згода на добровільний розподіл майна.
Нотаріус і визначиться з обсягом документів і надасть (приватний - точно) безкоштовну консультацію з цього питання.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.