Друк

У мого чоловіка помер батько у 2007р. склав заповіт на будинок на старшого сина, мати дала відмову від своєї частки на користь теж старшого сина, у 2008р. старший брат прийняв спадщину, тобто став власником всього будинку,мати померла у 2012р.,мій чоловік вказаний в заповіті на пожиттєве проживання.Мій чоловік взнав про це все після смерті матері, за будинком платить та слідкує він.Чи можливо у старшого брата відсудити якусь частку житла (чоловік приписаний та проживає в цьому будинку з народження). Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 СпадщинаМикола Луцюк 29.10.2013, 08:10
Уточніть, будь ласка, до смерті матері Вашого чоловіка, право власності на весь будинок було оформлене на брата, чи мама також мала частку в цьому майні?
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Спадкова справаМикола Луцюк 29.10.2013, 08:17
Цитую Микола Луцюк:
Уточніть, будь ласка, до смерті матері Вашого чоловіка, право власності на весь будинок було оформлене на брата, чи мама також мала частку в цьому майні?

Якщо ні, то, боюсь, Ваш чоловік не може претендувати навіть на частку.
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 спадкова справаВиктор 31.10.2015, 13:50
у моего мужа была бабушка которая умерла в2000г. она оставила завещание на трьох своих детей.Двое изних тоже уже покойные но осталась тьотя которая написал отказ напрыйнятя спадщины 14.03.2014.А муж прописан и проживает 1992г.возможно ли ему както оформить етот дом насебя
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.