Друк

Здравствуйте! Я работаю методистом в ПТУ,имею педчасы. В августе,после выхода из отпуска,мне заплатили зарплату из голой ставки методиста,педзарплату не учли. Правильно ли это? Так платили с 2005 года.Если неправильно,то за сколько лет должны вернуть?

Коментарі  

 
0 #1 ЗарплатаМикола Луцюк 29.10.2013, 08:08
Будь ласка, деталізуйте Ваш запит.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 повторноНаталья 08.11.2013, 16:01
Добрий день! Я працюю методистом в ліцеї (ПТУ). Маю педагогічне навантаження в межах 280 годин та відпустку 42 кал. дні. Кожного року я йду у відпустку з 1 липня до 11 серпня та отримаю всі відпускні гроші разом за 42 дні. В серпні місяці, після виходу з відпустки, відпрацьовую 16 робочих днів, які оплачують тільки із ставки методиста (з урахуванням вислуги років). Я вважаю це неправильно. Якщо мені не оплачують 56 днів за педагогічні години, то робочі дні серпня місяця повинні нараховуватися з урахуванням грошей і за педагогічну роботу.
Таке нарахування триває з 2005 року. Якщо це так, то за які роки потрібно перерахувати заробітну плату за серпень?
Насамперед дякую.
10 листопада 2013р.
Наталія Бойко

Відповідь прошу надіслати за ел.адресою:

Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.