Друк

Будинок одноповерховий на 4-квартири одна приватизована ще15років-тому.Решта 3-квартири не приватизовані і земля також. Ми незаконо добудувалися без документів спочатку сусідка була не проти коли ми збудували притензіі кожен день міняються.Ми хотіли утиплити добудову вона не дозволяе а зайти ми можемо тількі через забор мотивуе що це іі власність ій залишили батькі.Будинок аварійний ми стоім на черзі.Чи маемо ми право прйти на державну але загорожену нею землю. І які наслідкі будуть якщо вона подала заяву в архітектуру. Дякую

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Незаконна добудоваОлександр Величко 30.10.2013, 16:23
Земельна ділянка біля вашого будинку є прибудинковою територією і Ви маєте право зайти через загороджену частину до частини будинку, що належить Вам для обслуговування (ремонту і т.ін.).
А щодо відповідальност і, то згідно зі статтею 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема, порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень при новому будівництві, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єктів чи споруд тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 50 неоподатковуван их мінімумів доходів громадян (що становить від 170 грн. до 850 грн.) і на посадових осіб – від 50 до 100 НМДГ (850-1700 грн.).

Виконання підготовчих робіт без реєстрації декларації про початок виконання зазначених робіт, якщо такі роботи не виконувалися на підставі зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт чи дозволу на виконання будівельних робіт, а також надання недостовірних даних у декларації про початок виконання підготовчих робіт – тягнуть за собою накладення штрафу від 150 до 250 НМДГ (2550-4250 грн.).
виконання будівельних робіт без повідомлення про початок виконання зазначених робіт, а також надання недостовірних даних у повідомленні – тягнуть за собою накладення штрафу від 250 до 350 НМДГ (4250-5950 грн.).
Цитата | Скарга
 
 
+1 #2 RE: Незаконна добудоваОксана 20.11.2014, 22:34
Плануємо у 2015р. добудувати будинок по вул рахівська, будинок приватизований( Наша частина), сусід здійснив незаконну добудову при чому ми надали згоду, на даний момент дах сусіда не дозволяє добудуватися
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.