Друк

Добрий день!Прошу Вас надати мені консультацію з такого питання.Я з родиною (3особи, чоловік,я та повнолітній син) з 1990 року прописані та проживаємо у м. Рівно, маємо у спільній частковій власності однокімнатну квартиру житловою площею 17,7 кв.м.Разом цим, у мене у приватній власності за договором дарування) є хата в селі в Дніпропетровській області житловою площею 29,7 кв.м. Згідно Правил №470п.1,7)я є особою яка потребує поліпшення житлових умов, та як я вважаю маю право стати на квартирний облік.Разом з цим, п.53 Правил №470 визначено, що при наданні житлового приміщення враховується жила площа, яка є у приватній власності.У зв*язку з викладеним прошу Вас надати мені відповідь на питання: чи маю я право стати на квартирний облік з урахуванням моєї ситуації?Як рахувати при цьому жилу площу при наданні квартири? Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Квартирний облікОлександр Величко 18.11.2013, 07:28
Для отримання консультації по цьому питанню Вам слід звернутися у Відділ обліку та розподілу житла за адресою м. Рівне, вул. Шевченка 45 (4 поверх), там Ви отримаєте відповіді на свої питання там і ставлять на облік (якщо у Вас реєстрація в м. Рівне).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.