Друк
Я хочу стати приватним підприємцем, і з видом діяльності надання послуг доступу до Інтернету, з використанням провідних технологій (без використанням радіочастотного ресурсу), (протягувати кабель до абонента). Я хочу створити свою мережу по населеному пункту і підключати абонентів, з абонентів брати абонентську плату. 
 
які для цього мені потрібні документи?
чи потрібні ліцензії?
і яка ціна надання таки юридичних послуг? 
 
якщо займатися наданням послуг інтернету і технічним обслуговуванням та експлуатацією ВЛАСНОЇ телекомунікаційної мережі , тоді досить внести приватного підприємця до реєстру операторів провайдерів - оператором , який діє без ліцензій, чи ні?
дякую

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.