Друк
Доброго дня!
 Син навчається на 4 курсі вищого навчального закладу,та отримує аліменти на навчання,рішенням суду до 30.06.2014 року.Якщо він буде продовжувати навчання далі  на 5 курсі, чи буде отримувати аліменти ,і чи треба звертатися знову з позовом до суду?
 
 
                Дякую

Коментарі  

 
0 #1 АЛІМЕНТИ НА НАВЧАННЯТарас Захожий 10.01.2014, 09:10
Відповідно до ч. 1 ст. 199 Сімейного кодексу України якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за Умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу. Для продовження стягнення аліментів на період навчання сина на 5 курсі (але не довше ніж до досягнення 23 річного віку) необхідне повторне звернення до суду з позовом про стягнення аліментів. До такої позовної заяви треба додати довідку з навчального закладу, де навчається син. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає син, а також сам син, який продовжує навчання. Суд може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі або у частці від заробітку батька.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.