Друк

Якщо під час досудового розслідування не знайшли головного свідка, і його не допитали. Скажіть, в чиї обов.язки входить визначити місце проживання свідка, і забезпечити його допит. Відомо, що свідок проживає в Росії.

Коментарі  

 
0 #1 Кримінальний процесІрина Пашкевич 13.01.2014, 08:39
Все, насамперед, залежить від того, кому цей свідок більше потрібен - стороні захисту чи обвинувачення. Якщо це головний свідок обвинуввачення - тоді органи досудового розслідування повинні забезпечити явку і допит такого свідка, а якщо свідок сторони захисту - тоді це в інтересах сторони захисту і вона повинна цим займатись.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 СвідокВероніка 13.01.2014, 22:22
а де це зазначено конкретно в законодавстві?
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 СвідокМикола Луцюк 15.01.2014, 09:03
Цитую Вероніка:
а де це зазначено конкретно в законодавстві?

Конкретно це передбачено Кримінальним процесуальним кодексом України. Зокрема, зверніть увагу на ст.ст. 22, 23, 26, 327, 349, 350 КПК України.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.