Друк

надайте юридичну консультацію як іноземцю створити і зареєструвати охоронне агенство на території України

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Реєстрація охоронного агентстваОлександр Величко 22.02.2014, 10:00
Обмежень для іноземців у створенні підприємств, що надаватимуть послуги з охорони майна та громадян немає. Організаційно-п равові принципи здійснення господарської діяльності у сфері надання послуг з охорони власності та громадян регулюються Законом України "Про охоронну діяльність", порядок отримання ліцензії та вимоги до персоналу затверджені Наказом МВС України 15.04.2013 № 365 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності".
Допомога у створенні такого підприємства та супровід по отриманню ліцензії є послугами платними, які виходять за межі безкоштовної консультації.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.