Друк

ТОВ “Перикл ” з ОА”Кентавр” уклали договір на охорону керівника ТОВ гр.. Лужняка В.  21січня Лужняк приїхав до ресторану на вечерю., де мав обговорити питання нового контракту зі своїм діловим партнером.Він замови в стіл в спеціально відокремленому приміщенні. Охоронцям наказав чекати у холі ресторану. За вечерею Лужняк був вбитий кілером який переодягнувся офіціантом і застрелив його. Після чого зник у задні двері. Дружина Лужняка вимагає від охоронного агентства  відшкодування спричиненої шкоди, що сталася внаслідок невиконання свого обов’язку персоналом охорони. Керівництво охорони відмовило їй, мотивуючи це тим що Лужняк наказав їм чекати в холі. Дружина звернулась з позовом в суд. Чи правомірна відмова керівництва охорони у відшкодуванні шкоди. Чи виконали охоронці свій обов’язок по охороні Лужняка??Як буде відшкодовуватись шкода?

Коментарі  

 
+5 #1 RE: Відшкодування шкоди...Олександр Величко 23.02.2014, 10:34
читайте договір про надання послуг з охорони і Законодавство. А взагалі у нас надають консультації, а не вирішують задачі студентам.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.