Друк

26 червня 2013року я взяла кредит в кредитній спілці на підставі договору, в якому чітко написано, що зобовязання позичальника щодо своєчасного кредиту забезпечується порукою, є ще додатково договір з поручителем, а також я занесла довідку про своі доходи для підтвердження, що я соціально захищена. 27 серпня 2013 року кредит був повністю погашений. 28 серпня я звернулась в прокуратуру із заявою про невиплату зарплати на роботі, де я працювала, після цього 06.09.2013 мене звільнили з роботи за матеріальне недовіря за згодою профспілок і 12.09.2013 мій бувший директор подав заяву в прокуратуру, що нібито я підробила довідку і отримала кредит, за що проти мене відкрили кримінальну справу за ч.1,4 ст. 358 і на даний час моя справа знаходиться в суді. Адвокати в Тернополі працюють на правоохоронні органи, захищаю себе сама. , якщо можете підкажіть будь-ласка вихід з даноі ситуаціі. На даному етапі проти слідчоі , яка вела мою справу відкрито кримінальне провадження після мого звернення в Генеральну прокуратуру , та на жаль не знаю, чим це закінчиться, в даній кримінальній справі замішано дуже багато правоохоронних посадовців. Порадьте щось будь-ласка.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Кримінальна відповідальніст ьОлександр 20.03.2014, 13:02
Знайдіть собі адвоката
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Кримінальна відповідальніст ьМикола Луцюк 24.03.2014, 16:06
Дійсно, Вам не допоможуть безкоштовні консультації чи поради по Internet'у. Зверныться безпосередньо до адвоката, який реально і професійно спланує Ваш захист і спробує досягти бажаного для Вас результату.
http://rivnepravo.com.ua/advocat.html
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.