Друк
Чи може вимагати сусід знесення господарчих будівель які немають належної відстані від меж вулиці даної для проїзду до його будинку і були пбудовані моїм батьком за часів
СРСР. Притому що він купив земельну ділянку 2000 році.Всі будівлі знаходяться на приватизованій моїй ділянці і обгороджені забором.

Коментарі  

 
0 #1 ЗЕМЕЛЬНО-БУДІВЕ ЛЬНИЙ СПІРІрина Пашкевич 11.04.2014, 09:09
Вимагати знесення будівель він-то може, оскільки це його право, але такі його вимоги задоволенню не підлягають.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.