В РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
33028, м. Рівне, вул. Шкільна, 1

Судді Літковець С.С.

Позивач: Веремчук Ольга Макарівна
м. Рівне, вул. Некрасова, 117, кв. 3.


Відповідачі: Палій Сергій Олександрович
м. Рівне, вул. Некрасова, 117, кв. 1.

Палій Світлана Віталіївна
м. Рівне, вул. Некрасова, 117, кв. 1.

Максимчук Іван Іванович
м. Рівне, вул. Некрасова, 117, кв. 2.

Патрійчук Тетяна Ігорівна
м. Рівне, вул. Некрасова, 117, кв. 3.

 

ЗАЯВА ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ПОЗОВНИХ ВИМОГ
В ОДНЕ ПРОВАДЖЕННЯ

   У провадженні Рівненського міського суду, у судді Літковець С.С., знаходиться цивільна справа №111/1111/14-ц за позовом Веремчук О.М до Палій С.О., Палій С.В., Максимчука І.І., Патрійчук Т.І., про визначення ідеальної частки земельної ділянки в розмірі ¼ частини земельної ділянки, що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Некрасова, буд. 117 і перебуває у спільній сумісній власності з відповідачами.
   Також у провадженні Рівненського міського суду, у судді Ільчук Р.Р., знаходиться цивільна справа №222/2222/14-ц за позовом Патрійчук Т.І. до Палій С.О., Палій С.В., Максимчука І.І., Веремчук О.М, про визначення ідеальної частки земельної ділянки, яка належала її померлому батькові Веремчуку Ігорю Михайловичу в розмірі ¼ частини земельної ділянки, що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Некрасова, буд. 117, а також про визнання права власності на вказану земельну ділянку в порядку спадкування після смерті Веремчука Ігоря Михайловича.
   Враховуючи, що позовні вимоги стосуються одних і тих же відповідачів по справі, а також враховуючи однорідність позовних вимог – визначення часток однієї земельної ділянки, з метою процесуальної економії і більш повного з'ясування судом обставин обох справ, вважаю за доцільне об'єднати їх в одне провадження.
   Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 126 ЦПК,-

ПРОШУ:


1. Об’єднати в одне провадження цивільну справу №222/2222/14-ц за позовом Патрійчук Т.І. до Палій С.О., Палій С.В., Максимчука І.І., Веремчук О.М., та цивільну справу №111/1111/14-ц за позовом Веремчук О.М до Палій С.О., Палій С.В., Максимчук І.І., Патрійчук Т.І.
2. Прийняти вказані справи до свого провадження.

«14» квітня 2014 року                                                                                                                                                      Веремчук О.М.__________________

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.