В Рівненський міський суд

 

Судді Рогозіну  С.В.

  

Позивач:                 Заєць Олег Іванович

33000, м. Рівне, вул. Чернишова, 1

 

Відповідач:                       Бобрик В.В.

м. Рівне, вул. Галицька, 1, кв. 1

 

Справа № 111/1111/14-ц

 

 

ЗАЯВА
про виклик свідків

В провадженні Рівненського міського суду знаходиться цивільна справа № 111/1111/14-ц за позовом зайця Олега Івановича до мене, Бобрик В.В., про визнання заповіту недійсним.

Відповідно до положень ч. 1 ст. 60 ЦПК України, кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог і заперечень.

Для розгляду спору між мною та Позивачем щодо визнання недійсним заповіту Павлюк М.Т. слід встановити, чи усвідомлював спадкодавець на момент складення заповіту своїх дій та його психічний стан на той момент.

Враховуючи, що Павлюк М.Т. вчиняв в той період правочини схожого змісту, включаючи нотаріальні, вважаю за необхідне викликати нотаріусів, які посвідчували вказані правочини та можуть засвідчити про психічний стан Павлюка М.Т. при їх вчиненні.

Також засвідчити психічний стан Павлюка М.Т. по місцю роботи зможе роботодавець,  по місцю проживання – сусідка.

Керуючись ст. 136 ЦПК України, прошу викликати свідків для засвідчення психічного стану Павлюка М.Т.:

 
1. Козак Анну Іванівну, державного нотаріуса Другої Рівненської державної нотаріальної контори, котрою 15 лютого 2013 року посвідчено заповіт від імені Павлюка М.Т. на користь Бобрик В.В. (33000, м. Рівне, вул. Київська, буд. № 111в).
2. Джуромську Аллу Павлівну, державного нотаріуса Другої Рівненської державної нотаріальної контори, яка видала свідоцтво про право на спадщину за законом 11 вересня 2012 року для Павлюка М.Т. після смерті його матері Павлюк Р.І. та якою 18 серпня 2012 року було проведено реєстрацію спадкової справи після смерті Павлюк Р.І. за заявою Павлюка М.Т. (33000, м. Рівне, вул. Київська, буд. № 111в).
3. Роденко Олександра Павловича 1973 р.н., проживаючого за адресою: м. Рівне, вул. Зелена, 1, який був роботодавцем Павлюка М.Т.
4. Гарчук Світлану Панасівну, 1977 р.н., проживаючу в м. Рівне, вул. Корнинська, 3, кв. 45, сусідку Павлюка М.Т.
5. Бобрик Валентину Володимирівну, відповідача, яка має намір бути допитна в судовому засіданні в порядку ст.ст. 62, 63 ЦПК України.
 

 

 

25 червня 2014 року                                                                                                                Бобрик В.В.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.