В АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Гайдук Валентина Миколайовича,
33000, м. Рівне, вул. Київська,2, кв. 1,
тел./моб. (098) 1111111

на постанову Рівненського міського суду від 26.11.2013 року

в справі про притягнення до адміністративної відповідальності

за ч. 1 ст. 130 КУпАП України Гайдук В.М.

А П Е Л Я Ц І Й Н А    С К А Р Г А
(в частині накладення стягнення)


26 листопада 2013 року Рівненським міським судом (суддя Музичук Н.Ю.) було винесено постанову в справі № 569/11111/13-п про притягнення мене, Гайдук В.М., до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП України, якою мене було визнано винним у вчиненні 20.10.2013 року вказаного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керувати транспортними засобами строком на 1 (один) рік.
Про винесення вищевказаної постанови мені стало відомо лише 24 грудня 2013 року, після отримання її копії в Рівненському міському суді; про час та місце судового засідання я не повідомлявся, а тому не приймав в ньому участі.
Не оскаржуючи по суті постанову суду першої інстанції від 26.11.2013 року, я вважаю, що судом було невірно застосовано до мене стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами, як надмірно сувору та без врахування особи правопорушника.
Так, я, Гайдук В.М., притягаюсь до адміністративної відповідальності вперше, щиро розкаявся у вчиненому правопорушенні, сприяв встановленню та не заперечував обставин керування мною транспортним засобом після вживання алкоголю; внаслідок мого правопорушення не настали жодні негативні наслідки і я в подальшому взагалі не маю наміру вживати алкоголь, тим більше, перед керуванням транспортними засобами. Моя дружина на даний час вагітна, я не маю постійного місця роботи і займаюсь транспортними перевезенням по цивільно-правових угодах, в зв’язку з чим позбавлення мене прав на керування транспортними засобами поставить в скрутне матеріальне становище мою сім’ю та ускладнить мої сімейні відносини.
Оскільки санкція ч. 1 ст. 130 передбачає більш м’які види стягнення за вчинення цього адміністративного правопорушення, я вважаю, що постанова Рівненського міського суду від 26.11.2013 року підлягає зміні в частині накладення стягнення в межах, передбачених санкцією цієї статті і до мене може бути застосоване більш м’яке стягнення, зокрема, у вигляді штрафу.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 130, 294 КУпАП України, –

П Р О Ш У   С У Д :


1. Поновити строк на апеляційне оскарження постанови Рівненського міського суду від 26.11.2013 року в справі про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП України Гайдук В.М.
2. Змінити постанову Рівненського міського суду від 26.11.2013 року в справі про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП України Гайдук В.М. в частині накладення адміністративного стягнення, призначивши мені адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

ДОДАТОК: довідка, на 1 арк.

 

30 грудня 2013 р.                       В.М. Гайдук________________

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.