В АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Позивач:
Чумакова Ганна Василівна,
проживаюча за адресою:
33027, м. Рівне, вул. Зелена, 25

Відповідач:
Чумаков Григорій Іванович,
проживаючий за адресою:
33023, м. Рівне, вул. Відінська, 5, кв. 54

в цивільній справі за позовом Чумакової О.В. до Чумакова Г.І. про стягнення аліментів

Справа№999/987/ц

 


А П Е Л Я Ц І Й Н А С К А Р Г А
(в частині розміру стягнення аліментів)

Рішенням Рівненського міського суду (суддя Музичук Н.Ю.) від 24.11.2013 року позов Чумакової Олени Василівни до мене, Чумакова Григорія Івановича, було задоволено повністю і стягнуто на користь Чумакової О.В. аліменти на утримання моєї неповнолітньої доньки Чумакової Аліни, 14.05.2000 року народження, в твердій грошовій сумі в розмірі по 1000 гривень щомісячно, починаючи з 12.08.2013 року до досягнення повноліття дитиною.
Не оспорюючи рішення суду першої інстанції в частині стягнення аліментів на утримання доньки, я, Чумаков Г.І., вважаю, що вказане рішення підлягає зміні через невідповідність висновків суду обставинам справи в частині розміру щомісячної суми, яка підлягає сплаті.
Я працюю приватним підприємцем і мій середньомісячний дохід становить близько 1000 грн. відповідно до довідки ДПІ в м. Рівне № 1855/17-16- від 21.09.2013 року, яка була досліджена судом першої інстанції; проте в оспорюваному мною рішенні суду зазначено, що я отримую 3000 грн. на місяць, що не відповідає матеріалам справи.
Крім того, стягнення з мене 1000 грн. щомісячно аліментів ставить мене в важке матеріальне становище і я не маю змоги сплачувати таку суму відповідачці, про що неодноразово наголошував в ході судових засідань.
Також я вважаю безпідставним висновок суду, викладений в рішенні від 24.11.2013 року, згідно з яким судом не прийнято до уваги факт відчуження мною (шляхом дарування) ½ частини однокімнатної квартири на користь позивачки після розірвання з нею шлюбу, як обставину, яка повинна враховуватись судом при визначенні розміру аліментів.
Згідно зі ст. 182 СК України, при визначенні розміру аліментів суд повинен враховувати зокрема матеріальне становище платника аліментів, а також інші обставини, що мають істотне значення.
Оскільки я визнавав позовні вимоги Чумакової О.В. частково, визнаючи розмір щомісячних аліментів на дитину в сумі 400 гривень, я вважаю, що саме таку суму аліментів повинен був стягнути з мене суд першої інстанції, врахувавши мої доходи та обставини справи.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 291, 292, 294-296, 309 ЦПК України, –

П Р О Ш У С У Д :

Рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 24.11.2013 року в цивільній справі за позовом Чумакової Олени Василівни до мене, Чумакова Григорія Івановича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дочки Чумакової Аліни Григорівни в твердій грошовій сумі, – змінити в частині розміру стягнення аліментів, встановивши його в сумі 400 гривень 00 коп., а в іншому рішення залишити без змін.

ДОДАТОК: Копія цієї апеляційної скарги, на 2-х арк.

 

02 грудня 2013 року                                                                                                                                                                                                                                                           Г.І. Чумаков

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.