Голові правління
Обслуговуючого кооперативу "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "СИГНАЛ"
Андрійчук О.В.
33024, Рівненська обл., місто Рівне, вул. Олевська, будинок 111


АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Мною здійснюється представництво інтересів Білоуса В.М. та Білоуса О.В. щодо їх членства в кооперативі «СИГНАЛ» та захист їх прав при вирішенні пов’язаних з цим питаннями.
У Вашому листі від 06.09.2014 року №52 йдеться про спірні питання щодо перебування гаража Білоуса В.М. та Білоуса О.В. на території кооперативу «СИГНАЛ» та сплату членських внесків з посиланням на пункти Статуту кооперативу «СИГНАЛ».
Для належного представництва інтересів моїх клієнтів, на підставі ст. 20, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» -

П Р О Ш У:

1. Надати копії Статуту кооперативу «СИГНАЛ» та копії рішень Загальних зборів членів кооперативу та рішень Правління кооперативу за останні 3 роки.
2. Видати рішення про розрахунок розміру членських внесків за перебування гаражів на території кооперативу та розрахунок суми заборгованості Білоуса В.М. та Білоуса О.В. за їх несплату.

Запитувану інформацію та копії документів прошу надати у встановлений законодавством строк - не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання цього запиту.
Нагадую, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» відмова в наданні інформації на адвокатський запит, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом.


Додаток:
1. Ордер адвоката від 17.09.2014р., на 1 арк.;
2. Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, на 1 арк.;


17 вересня 2014 року Адвокат___________

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.