В РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

Судді   ГОЛОВЧАКУ С.П.

в цивільній справі за позовом Петровської О.В. до Головко С.К. про стягнення аліментів та зустрічним позовом Головко С.К. до Петровської О.В. про усунення перешкод в спілкуванні з дитиною

З А Я В А
про витребування доказів

 

В провадженні Рівненського міського суду знаходиться цивільна справа за позовом Петровської О.В. до Головко С.К. про стягнення аліментів та зустрічним позовом Головко С.К. до Петровської О.В. про усунення перешкод в спілкуванні з дитиною, встановлення порядку спілкування з дитиною, розгляд якої по суті на даний час не розпочатий.

В запереченні Головко С.К., поданого ним на позовну заяву Петровської О.В., зазначено, що він на момент складання цього заперечення працював на посаді «юрист-консула» в фірмі ТзОВ «Тест» з 07.11.2011 р. і його заробітна плата складає 500 грн. Головко С.К. не надано суду довідку про його доходи протягом часу знаходження справи в суді і на даний час, з його заперечення вбачається, що він влаштувався на роботу лише за один день до складання цього ж заперечення і навіть свою посаду зазначив з орфографічною помилкою. В сторони Петровської О.В. виникає обґрунтований сумнів в перебуванні Головко С.К. в трудових відносинах з ТзОВ «Тест» і , відповідно, в його постійних стабільних трудових доходах.

Оскільки отримання постійного доходу є підставою для застосування судом при стягненні аліментів на утримання дитини ст. 183 СК України і сторона позивача Петровської О.В. не може самостійно отримати дані з облікової картки Головко С.К., для повного та об’єктивного вирішення спору, керуючись ст. 137 ЦПК України, –

 

П р о ш у     с у д :

 

Витребувати відомості, внесені до персональної облікової картки Головко Сергія Кириловича в системі персоніфікованого обліку за період з листопада 2011 року по даний час з Рівненського міського управління Пенсійного фонду України.

 

 

 

З повагою,

 

 

Представник Петровської О.В.

Адвокат                                                                                      М.І. Луцюк

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.