Адвокат Мартинюк І.І.
33000, м. Рівне, вул. Соборна, 2


Голові правління
Обслуговуючого кооперативу "ГАРАЖНИК "
Васильчуку Н.В.
33028, Рівненська обл., місто Рівне, вул. Соборна, будинок 121

 

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Мною здійснюється представництво інтересів Валер’янова І.Р. та Валер’янова О.І. щодо їх членства в кооперативі «ГАРАЖНИК» та захист їх прав при вирішенні пов’язаних з цим питаннями.

У Вашому листі від 25.09.2014 року №234 йдеться про спірні питання щодо перебування гаража Валер’янова І.Р. та Валер’янова О.І. на території кооперативу «Гаражник» та сплату членських внесків з посиланням на пункти Статуту кооперативу «Гаражник».

Для належного представництва інтересів моїх клієнтів, на підставі ст. 20, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» -

 

П Р О Ш У:

 

  1. Надати копії Статуту кооперативу «ГАРАЖНИК» та копії рішень Загальних зборів членів кооперативу та рішень Правління кооперативу за останні 3 роки.
  2. Видати рішення про розрахунок розміру членських внесків за перебування гаражів на території кооперативу та розрахунок суми заборгованості Валер’янова І.Р. та Валер’янова О.І. за їх несплату.

 Запитувану інформацію та копії документів прошу надати у встановлений законодавством строк - не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання цього запиту.

Нагадую, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» відмова в наданні інформації на адвокатський запит, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом.

 

 

Додаток:

  1. Ордер адвоката від 16.09.2014р., на 1 арк.;
  2. Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, на 1 арк.;

 

 

28 вересня 2014 року                                                                                                                                                                                  Мартинюк І.І.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.