Судді
Здолбунівського районного суду Рівненської області
Зайченко І.Г.

Представника позивача Варенюка Леоніда Васильовича –
адвоката Маринюка Івана Івановича

Справа № 111/1111/13-ц


Заява
про призначення експертизи


В провадженні Здолбунівського районного суду Рівненської області знаходиться цивільна справа за позовом Варенюка Леоніда Васильовича до Варенюка Максима Миколайовича про поділ майна, що є у спільній частковій власності та встановлення порядку користування земельною ділянкою.
Для з’ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі будівництва, для визначення можливих варіантів поділу домоволодіння з господарськими будівлями та спорудами, що знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Зернова, 5 та встановлення порядку користування земельною ділянкою площею 0,06 га, за адресою: м. Здолбунів, вул. Зернова, 5, прошу призначити судову будівельно-технічну експертизу, на вирішення якої поставити такі питання:

1. Які можливі варіанти поділу домоволодіння з господарськими будівлями та спорудами, що знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Зернова, 5 включаючи можливість переобладнання (реконструкції) відповідно до ідеальних часток співвласників?
2. Які можливі варіанти порядку користування присадибною земельною ділянкою орієнтовною площею 0,06 га, за адресою: м. Здолбунів, вул. зернова, 5 між Варенюком Л.В. та Варенюком М.М., відповідно до розміру їх часток у вартості будинку, господарських будівель та споруд?
3. Виконання судової будівельно-технічної експертизи доручити ППФ “Експерт-Рівне” 33028, Рівне, проспект Миру, 15.


Представник Варенюка Л.В. –
Адвокат МАринюк І.І.

02.12.2014 року

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.