Адвокат Миронюк І.І.

Слідчому Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області
лейтенанту міліції

п. Зеленському О.Ю.

 

Мною здійснюється представництво інтересів потерпілого Токарчука Миколи Олеговича в кримінальному провадженні по факту підпалу майнового комплексу стоянки автомобілів в с. Василівка по вул. Білій, 5 Гощанського району Рівненської області.

На підставі ст. 58 та п. 3 ч. 1 ст. 56 КПК України, прошу Вас оглянути та долучити до матеріалів кримінального провадження DVD-диск, на якому збережені:
– фото-файли майнового комплексу в окремих папках до пожежі, під час пожежі та після пожежі;
– відеозапис камер спостереження, встановлених в майновому комплексі, за 30.03.2014 року, на яких зафіксовано особу, що перебувала в приміщенні майнового комплексу, зокрема, файли містять такі дані:

№ Номер відео Час подій на відео Що видно на відео - факт підпалу

Вказані фото та відеозаписи були надані мені, адвокату Миронюку І.І., як представнику потерпілого, директором ТОВ «Варта» Василюклм Сергієм Юрієвичем.

ДОДАТОК: DVD-диск з записами файлів фото та відео, 1 шт.

 

Адвокат І.І. Миронюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.