Президенту України
Януковичу В.Ф.
вул. Банкова, буд. 11, м. Київ, 01220

Бусіля Олега Георгійовича,
 кий відбуває покарання у виправній колонії
№______________

в с.____________________

району_____________ області

 

КЛОПОТАННЯ  ПРО   ПОМИЛУВАННЯ

Вироком Галицького районного суду міста Львова від 12-22 листопада 2008 року я, Бусіль Олег Г еоргійович, був визнаний винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України і мені було призначене покарання у виді семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на два роки з конфіскацією майна. Вказаний вирок ухвалою Львівського апеляційного суду м. Львова був залишений без змін і набрав законної сили 09.06.2009 року.

Призначене мені покарання я відбуваю у________________ виправній колонії№22 с.
__________________________ району______________ області.

Переконливо прошу Вас помилувати мене, частково звільнивши мене від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, або замінити мені невідбуту частину покарання більш м’яким покаранням з наступних підстав.

До засудження я проживав разом з дружиною та неповнолітнім сином постійно в м. Рівне, мав постійне місце роботи, проживання, за якими характеризувався виключно позитивно.

За час перебування під вартою та відбування покарання у виправній установі я повністю та глибоко усвідомив здійснене, визнав себе винним, щиро розкаююсь в своїх діях і маю намір сумлінною працею та бездоганною поведінкою довести право на своє суспільне життя, в подальшому жодними діями не порушувати закон і всіма силами намагатись відновити своє добре ім’я.

За місцем відбування покарання я характеризуюсь позитивно і порушень режиму утримання не допускаю.

В останній час я працюю в колонії, за сумлінне ставлення до праці і гарну поведінку мене заохочували.

Я щиро розкаявся у скоєних злочинах і встав на шлях виправлення. Ніякої небезпеки для суспільства я не представляю.

На підставі викладеного й у відповідності з п. 27 ст. 106 Конституції України, п. п.

2,   3 Положення про здійснення помилування, затвердженого Указом Президента України від 19 липня 2005 року№118/2005, -

П Р О Ш У:

 
Помилувати мене, Бусіля Олега Георгійовича, частково звільнивши мене від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, або замінити мені невідбуту частину основного покарання у виді позбавлення волі більш м’ яким покаранням.

 

"__"________ 2010 р.                                                                             О.Г. Бусіль

Додати коментар


Захисний код
Оновити

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.